fala1 fala2 fala3 fala4

KARTY SPORTOWE "PUMA DLA FIRM"

Oferujemy Państwu pozapłacowe świadczenia pracownicze zwiększające lojalność i motywację pracowników, polegające na nabyciu przez Państwa firmę kart sportowych „PUMA  DLA FIRM”.
        
Gwarantujemy Państwu wysoki standard obsługi programu socjalnego poprzez rzetelne kontrolowanie korzystania wyznaczonych przez Państwa firmę osób do korzystania z karty.

Nasza oferta, to karta „OPEN”, która upoważnia posiadacza do korzystania z wszystkich zajęć w naszym klubie oraz siłowni przez sześć dni w tygodniu.

Jak to działa:

- Fitness club PUMA dostarcza do Państwa firmy raz w miesiącu zamówioną ilość kart oraz fakturę z 14 dniowym terminem płatności

- Państwo decydujecie o formie finansowania, niektóre z firm fundują swoim pracownikom karty w całości, a część z nich dofinansowuje w 30%, 50% lub 70%   

- pracownik otrzymuje kartę „PUMA DLA FIRM”, zaopatrzoną w nazwę (logo) Państwa, firmy na której osoba wydająca (dział personalny lub socjalny) wpisuje imię i nazwisko oraz datę wydania

- karta może być miesięczna, kwartalna, półroczna lub roczna w zależności jaką opcję Państwo wybierzecie

- w recepcji klubu osoba korzystająca zostanie wylegitymowana przez obsługującego. Przekazywanie karty innej osobie jest zabronione - posiadacz karty może dowolnie korzystać z całego harmonogramu zajęć klubu lub siłowni jeden raz dziennie przez sześć dni w tygodniu. Na zajęcia grupowe obowiązuje rezerwacja.

„PUMA DLA FIRM”- atrakcyjna cena!

Miesięczny karnet „OPEN”  dla klienta indywidualnego sprzedawany jest w cenie 130 zł. Specjalnie dla Państwa przygotujemy korzystną ofertę.zasady korzystania z kart puma club

Benefit Systems:
Korzysta tylko osoba uprawniona (po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość), jeden raz dziennie, jedna wybrana usługa: jedne zajęcia grupowe,siłownia lub sauna.  Istnieje możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe.

FitProfit: Korzysta tylko uprawniona osoba (po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość), 12 wejść do klubu na m-c, każde wejście to tylko jedna usługa:  jedne zajęcia grupowe, siłownia lub sauna. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe.

OK System:
Jeżeli chcesz korzystać z usług jedynie naszego klubu wyślij sms na numer 661 000 556 o treści
- 22017 karnet open siłownia + zajęcia
- 22241 karnet open siłownia
- 22242 karnet open zajęcia

Jeżeli chcesz chodzić na pojedyncze wejścia
wyślij sms na numer 661 000 556 o treści
- 21612 wejście open poranne i sobotnie
- 21673 wejście open popołudniowe


UWAGA!  Osobom, które nie odwołały rezerwacji i nie pojawiły się na zajęciach, klub może odmówić w przyszłości możliwości rezerwacji (dotyczy wszystkich trzech kart).
karty fit puma clubFacebook Slider